Jesteśmy w samym centurm Starego Krakowa


Jak do nas trafić?

Z dworca kolejowego: z dworca Kraków Główny należy przejść przez Galerię Krakowską w kierunku ul. Pawia. Następnie ul. Kurniki oraz ul. Filipa (ok. 10 minut pieszo).

Z lotniska: z lotniska Balice można do nas dotrzeć:

   • autobusem nr 208- należy wysiąść na przystanku Nowy Kleparz, następnie pieszo ul. Długą w kierunku Rynku Głównego (ok. 10 minut pieszo).
   • pociągiem Kraków Airport – Kraków Główny – należy wysiąść na dworcu Kraków Główny, przejść przez Galerię Krakowską w kierunku ul. Pawia, następnie ul. Kurniki oraz ul. Filipa (ok. 10 minut pieszo).
   • taxi – możemy zarezerwować transport w cenie 120 zł. za samochód osobowy

Inne: możemy zorganizować transport taksówką z innych miast


Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższe pola w formularzu i wyślij do nas wiadomość bezpośrednio ze strony.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku, informuję, że:

 1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Władysław Ślepowron-Kudelski sp. z o.o z siedzibą przy ulicy Jadwigi z Łobzowa 12A, kod pocztowy: 30-124, Kraków;
 2. Podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane celem realizacji usługi hotelarskiej;
 3. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom;
 4. Podane przez Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego;
 5. Podane przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody, jednak nie dłużej niż przez 10 lat;
 6. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
 7. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku;
 8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Są Państwo do tego zobowiązani, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie odmowa świadczenia wynikającego z usługi hotelarskiej.